Blog

Evde Masaj

Sevdiklerinize yardımcı olabilmek için en etkili yöntemlerden biri de evde masaj hizmetini hediye etmenizdir. Bu yazı, sağlığınız için sunulan terapi hizmetinin tüm önemli noktalarını öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Evde İstanbul Masaj Keyfini Yaşayın

Eğer sporcuysanız ve ağır antrenman yapıyorsanız, düzenli erkeklere masaj terapi almak harika bir fikirdir. Kas dokusunu genişletir. Bir video oyunu yada fiziksel çalışma öncesi kaslarınızın zarar görmesini engeller, incinmeye engel olur.

Zorlu bir egzersizin ardından,  kaslarınızı sertleştirir, istenmeyen ağrılardan vücudunuzu uzak tutar. İstanbul da sporcular için özel düzenlenmiş evde profesyonel masaj hizmeti almak mümkündür.

Kendinize yada bir başkasına ayak masajı yapmayı deneyin. Ayak tabanı çok iyi ovulduktan sonra, ayağın merkezi ve ayak parmaklarına kadar iletiniz.

Masajın öncesi en uygun yağı seçebilmek için, diğer yağ çeşitlerini kişinin vücudu üzerinde deneyin. Her bünyenin yağ çeşitlerine tepkisi farklı olabilir. Yağ, iyi bir sakinleştirici terapisinde çok önemli bir faktördür.

Evde masaj İstanbul uygulaması öncesinde tercih ettiğiniz yağları masözünüze söylerseniz gerekli ön hazırlığı yapacaktır.

İstanbulda Evde Masaj BulunMasajların sırasında, uygulamanın etkilerine dikkat edin. Eğer kaslarda sertleşme oluştuysa, muhtemelen, bu ovma gücü terapi uygulanan kişi için biraz fazladır.

Evde özel masaj servisi sırasında uzman masöz size uyguladığı basıncın, gerginliğinizin giderilmesine etkisini soracaktır.

Uzman cevabınıza ve kaslarınızın durumuna göre ovma ve bastırma hareketlerinin dozajını ayarlayacaktır.

İş İstanbul evde vip masaj uygulamasını yaptırmaya geldiğinde en iyi terapisti bulmak, önemlidir. Yeteneksiz yada konusunu iyi bilmeyen bir terapist incinme yaratabilir yada daha zarar verebilir.

Evde modern masaj salonu İstanbul içinde nasıl oluşturabilirsiniz?

Eğer sıkça sağlık problemleriniz oluyorsa, masajlar bir ümit ışığıdır. İyi bir rahatlatıcı terapi, vücudunuzun lökosit üretimini artırabilir. Vücudunuzun bağışıklık sistemine yardımcı olacak ve hastalıklarla mücadelede son noktayı koyacaktır.

Evde elit masaj hizmeti alarak terapi yaptırmaya karar verdiğinizde arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, civarda iyi bildikleri bir terapist olup olmadığını sorun yada internet üzerinden araştırıp, referansları inceleyin.

Masaj, medikal bir spa bazında düşünüldüğünde temel taştır. Birçok kişi böyle bir hizmeti normal koşullarda finanse edemezse bile; yıl içinde birkaç kez, bir sağlık kulübüne gidilebilir. Evde özel masaj hizmeti için her zaman sertifikalı uzmanları tercih edin.

Eğer böyle bir fırsat yakaladıysanız, günün modunu maksimum seviyeye çıkaracak bu masajın tadını çıkarın.

Omuzlarınızdaki gerginlik için kendi kendinize de uygulayabileceğiniz bir evde masaj türü de ‘Ayı Pençesi Vibrasyonu’dur. Baskı yapılarak uygulanır. Sağ elinizle sol omzunuzu ve diğeriyle de sağ omzunuzu tutarak uygulayabilirsiniz.

Dolu bir mideyle terapiste gitmemeye özen gösterin. Randevunuzdan an az yarım saat önce yemek, idealdir. Uzman terapist, uzunca bir süre, yüzükoyun yani midenizin üzerine uzanmanızı isteyebilir.

Eğer, yeni yediyseniz, dolu bir mideyle bu hareket, masajınız sona erene kadar oldukça rahatsızlık verici olabilir.

İstanbulda Evde Masöz Bulun

Masajın sonrası sıcak bir banyo alınması iyi olur. Ayrıca sıcak su, terapi sonrası ortaya çıkan zararlı maddelerden de arınma sağlayacaktır.

Ilık su, hem çevreden aldığınız stresi düşürecektir, hem de anksiyete rahatsızlığıyla mücadele edecek büyük bir yardımcıdır. Evde özel masaj mutlu son terapisine genellikle hafif başlanır.

Vücudumuz, birden bire, ağır kaldırmaya yada, yarışırcasına atan bir kalp temposuna hazırlıklı değildir. Bu çalışmaların artılarını masajların sonrası, ilerleyen saatlerde göreceksiniz.

Masajı gerçekleştiren terapist seçmek için internette araştırma yapın. Bir eve özel masaj terapisti hakkında uzmanların referansları genellikle diğerlerinin referanslarından daha iyidir.

Evde yapılan masaj keyfi çok değerli bir deneyimdir

Kedi yada köpeğinize masajını yaparken, evinizde uygun bir köşe seçin. Köpeğinizin, rahat hissettiğinden ve gürültünün olmadığı bir yer seçtiğinizden emin olun.

Eğer sırt ağrısı yaşıyorsanız, titreşimli bir masaja özel minderi almayı düşünebilirsiniz. Ayrıca bazı yastıklar, ısı verme özellikleriyle, kaslarınızı ısıtma alternatifine sahiptirler.

İlerleyen zaman içinde yenilemeniz gerektiğinde, finanse edebileceğiniz ve kolaylıkla sağlanabilecek bir kontrast yapın. Zamanla evde masaj salonu da oluşturabilirsiniz.

Spor masajı için, hızlı ama akışkan dokunuşlarla kaslara çalışmaya başlamalısınız. Profesyonel bir uzmana yaptırılması gereken spor masajı uygulamaları için masaj ilanları sayfalarından yararlanabilirsiniz.

Spor masajı, gelecekteki incinmelere önlem almak amacıyla yapılmadığı sürece, kişiyi gevşetme amaçlı değildir. Hızlı ve akışkan hareketlerle yapılır ve fiziksel egzersizlerle tamamlanır.

Terapi yapmaya yeni başlamış da olsanız, uzun süredir masöz olarak görev yapıyor da olsanız, her zaman yeni öğrenimlere, bilginizi genişletmeye ihtiyaç vardır. Yeni yeni fikirler başlamanıza yardımcı olacaktır.

Referanslarınız arttıkça, gelecekteki evde modern ve rahatlatıcı olarak masaj uygulamalarına kapı açılacaktır.

Şu Yazılar İlginizi Çekebilir - Okumak İster Misiniz?

0